Exhibice Mayweather vs Paul vítěze neměla!

Střet legendárního neporaženého boxera Floyda Mayweathera a youtubera Logana Paula nabídl osmikolovou bitvu, která nakonec vítěze neměla! Video v článku!

6.6.2021 – Hard Rock Stadium, Miami, USA
Dohodnutá váha
Floyd Mayweather vs Logan Paul

Ačkoliv bylo dovoleno ukončit soupeře před limitem, tak k tomu nedošlo a zápas skončil smířlivě. Pokud by se bodovalo, zápas by určitě ovládl aktivnější a přesnější Floyd Mayweather, který letos oslavil již čtyřiačtyřicáté narozeniny.

Nicméně hvězdný youtuber Logan Paul ukázal skvělou fyzičku a odhodlání a dokonce v jeden moment zkoušel bývalého šampióna prohnat, ale Mayweather si zkušeně vše pohlídal.

Oba aktéři si přišli i na nemalé peníze. Mayweather si vydělal základní plat 10 miliónů dolarů + 50% z prodaných PPV. Na druhé straně Paul si přišel na 250 tisíc dolarů + 10% z prodaných PPV.

„Byl jsem dnes v noci překvapen. Logan boxuje dobře. Ačkoliv má minimální zkušenosti, ukázal, že je to bojovník“. řekl Floyd Mayweather

„Nechci, aby někdo říkal, že je něco nemožné. Dostal jsem se do ringu s jedním z největších legend historie boxu. Je to snad největší noc mého života. Jsem šťastný člověk, miluji ho“. komentoval zápas Logan Paul