Ewa Piatkowska vs Mikaela Lauren o titul WBC!

Ewa Piatkowska vs Mikaela Lauren22. dubna nás čeká velmi zajímavý ženský duel mezi polskou tygřicí Ewou Piatkowskou a švédskou boxerkou Mikaelou Lauren o světový titul WBC!

22.4.2017 – Sporthallen, Sundsvall, Švédsko
Super velterová váha
Ewa Piatkowska vs Mikaela Lauren
Polská jednička a světová čtyřka “Tigress” Ewa PIATKOWSKA (10-1-0, 4 KO) a Švédská jednička “Destiny” Mikaela LAUREN (28-4-0, 13 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový titul WBC

Ewa Piatkowska vs Aleksandra Magdziak Lopes

Ewa Piatkowska má na svém kontě zatím jedinou porážku, kterou ji uštědřila v září 2015 v polské bitvě krajana Ewa Brodnicka. Od té doby si připsala tři výhry v řadě a především ta poslední byla pro ni nejdůležitější. Porazila totiž v desetikolovém zápase krajanku Aleksandra Magdziak Lopes (16-4-2, 1 KO) a získala tak světový titul organizace WBC.

Mikaela Lauren vs Klara Svensson

Ten bude nyní na konci dubna obhajovat proti o devět let starší Švédce Mikaele Laurenen. Ta v minulosti už super velterové váze vládla, avšak na konci loňského roku přešla o váhu níže do velteru a utkala se o prozatímní světový pás s krajankou Klarou Svensson (17-2-0, 5 KO). S tou jednoznačne na body prohrála a tak se nyní vrací zpět so své váhy a bude chtít vybojovat zpět světový titul, který držela od roku 2014.