Evropa vs Kuba v Lucerně!

Pražský Palác Lucerna se 22. listopadu 2017 stane dějištěm strhujícího sportovního klání, v němž se během večera nabitého adrenalinem a vzrušením představí nejlepší evropští boxerští borci, kteří změří své síly s hvězdnou kubánskou reprezentací. Obdivovat jedinečný um amatérských boxerů z Kuby budou moci diváci v Praze po dlouhých více než třiceti letech!

22.11.2017 – Lucerna, Praha, Česká republika
Evropa vs Kuba
Vstupenky: TicketPro.cz
Oficiální web: boxgalashow.cz
Oficiální FB: Galashow BOXU

Martin Parlagi vs Francis Miyeyusho

Galashow nabídne nezapomenutelnou podívanou na hned pět předzápasů vynikajících českých a zahraničních boxerů a sedm hlavních duelů, v nichž se představí reprezentanti Kuby. Do boje s nimi se pustí ti nejlepší boxeři, jaké v současnosti nabízí česká boxerská scéna, a dalších jejich pět skvělých evropských kolegů.

I mezi jednotlivými zápasy, jimž na atraktivitě přidává jejich rychlý spád, kdy se hrají na tři kola po třech minutách vždy s minutovými přestávkami, a boxeři při nich mohou k likvidaci soupeře používat pouze ruce, bude o zábavu postaráno. Zápolení budou prokládána jednotlivými částmi bohatého kulturního programu, jenž bude zaměřen na dokreslení celkové neopakovatelné atmosféry.

Martina Schmoranzová vs Lenka Petříková

Kubánská delegace na srpnovém mistrovství světa potvrdila pozici boxerské jedničky, když se její členové představili v sedmi z deseti finálových duelů a její jasnou dominanci potvrdily konečné výsledky, kdy si s sebou odvezla pět zlatých a dvě stříbrné medaile. Navázala tak na úspěch z letních olympijských her v Riu, kde kubánský box získal tři zlaté a tři bronzové medaile. Sedm z těchto hvězdných reprezentantů ukáže svůj um ve všech hlavních duelech:

Soupeři hvězdného týmu Kuby v hlavních duelech budou vynikající čeští a evropští boxeři:

Příjemným zpestřením se stane jedno ženské soupeření, které se bude konat v rámci předzápasů. Favoritkou ženského předzápasu ve váze do 69 kg bude nejlepší česká amatérská boxerka Martina Schmoranzová, jež sbírá úspěchy i na mezinárodním poli. Půjde o souboj dvou policistek, neboť jak česká reprezentantka, tak i její soupeřka slouží ve svých zemích v policejních službách.

POŘADATEL GALASHOW – BigBoard Praha

BigBoard Praha je s více než 50% podílem na trhu největším poskytovatelem prémiových outdoorových reklamních ploch na nejatraktivnějších místech na českém reklamním poli venkovní reklamy.

Prostřednictvím své dceřiné společnosti BigMedia byl producentem mnoha významných kulturních událostí, jež za sebou zanechaly nesmazatelné stopy jak mezi českými, tak i zahraničními návštěvníky.

První z nich byla nejnavštěvovanější výstava v historii ČR v roce 2013, kdy uspořádala výstavu plakátů Alfonse Muchy ze sbírky Ivana Lendla v Obecním domě.

Dalším kulturním počinem byla výstava Chagall/Reynek v roce 2014 ve Valdštejnské jízdárně, která byla toho roku druhou nejnavštěvovanější výstavou v ČR.

Zatím posledním expozičním projektem byla výstavní show GOTT, MY LIFE, která před krátkým časem opanovala Náplavku na pražském Rašínově nábřeží.

BigMedia je také dlouhodobým partnerem sportovních, kulturních a společenských akcí.

PRODUCENT GALASHOW – Box Club BigBoard Praha

BC BigBoard Praha vznikl v roce 2013, ale hlásí se k tradici legendárních Uhelných skladů, která se psala v poválečném Československu. Je společným projektem Kutil Gymu a Pražského rohovníku, tedy dvou předních pražských boxerských oddílů.

Za vznikem myšlenky vzkříšení tradic pražského boxu stojí dvě bývalé opory Uhelných skladů, úspěšní čeští boxeři Ladislav Kutil a Michal Soukup, spolu s finančníkem a boxerským nadšencem Dušanem Palcrem, které doplňuje funkcionář mezinárodní boxerské asociace AIBA Pavel Hynek.

Box club BigBoard Praha má za sebou již několik velkých akcí, na kterých se prokázalo, že tento projekt je nejen životaschopný, ale i velmi úspěšný. V loňské sezóně byl členem nejprestižnější evropské týmové soutěže, když pořádal bundesligová utkání na našem území a přivezl do Prahy mezinárodní boxerskou špičku z celé Evropy. Oddíl stál u zrodu mezinárodní Interligy boxu (Česká republika, Slovensko a Polsko) a je účastníkem české extraligy.

Pořadatelský tým galashow je totožný s týmem Heroes Gate, který zajišťoval například pobyt a tréninkový camp Mikea Tysona v Praze. Tým organizuje další věhlasné akce, jako jsou boxerská Interliga, velmi atraktivní evropská Bundesliga a všechny dosavadní galavečery Heroes Gate.