Evander Holyfiled hlásí comeback mezi šestnáct provazů! Představit by se měl v Japonsku!

Bývalý nesporný král křížové váhy a čtyřnásobný světový šampion nejtěžší váhové kategorie Evander „The Real Deal“ Holyfield (44-10-2, 29 KO) se opět vrací do ringu. Představit by se měl v Japonsku!

Bývalý nesporný král křížové váhy, jediný muž, který dokázal získat pásy v křížové i těžké váze a také jediný muž, který se stal čtyřikrát šampionem těžké váhy. Do toho samozřejmě započítejme bronzovou olympijskou medaili a skalpy těch největších jmen světového boxu jako jsou George Foreman, Larry Holmes, Riddick Bowe, či Mike Tyson. Toť resumé jedné z největších legend světa šestnácti provazů, která je zároveň i členem síně slávy. Prakticky nikdo již nečekal, že se Holyfield ještě někdy objeví v ringu, ale brzy sedmapadesátiletý Američan překvapil.

Pro server TMZ Sports totiž prozradil, že se chce v roce 2020 představit japonskému publiku v exhibičním souboji. Po vzoru Floyda Mayweathera, který se minulý rok na silvestra také představil japonským fanouškům v exhibičním souboji s Tenshinem Nasukawou, míří do japonského ringu také Holyfield. „Jde o velkou věc. Fanoušci v Japonsku mají jedinečnou příležitost vidět v ringu čtyřnásobného světového šampiona těžké váhy.“ – Prozradil legendární „The Real Deal“, jenž stále věří, že se v jeho pažích skrývá potřebná knockoutová síla. Podrobnosti o tomto souboji se s největší pravděpodobností dozvíme do konce tohoto roku.