Eva Brodnicka se zřejmě střetne s Terri Harper na galavečeru Joshua-Pulev!

Na galavečeru Joshua-Pulev se zřejmě dočkáme i sjednocující bitvy mezi šampionkou WBO super pérové váhy Ewou „Kleopatrou“ Brodnickou (19-0-0, 2 KO) a šampionkou WBC a IBO Terri Harper (10-0-0, 5 KO).

Všechno započal manažer britské šampionky skrze twitterový účet, kde si rýpl směrem k polské válečnici. „Hej Ewo, s kým teď budeš bojovat? Bude to další malá a stará bojovnice, která normálně bojuje o váhovou kategorii níže a má více porážek než vítězství? Nebo najdeš odvahu a pokusíš se získat ztracený respekt v sjednocující bitvě proti Teri Harper na největší světové platformě DAZN.“ – Poslal výzvu zástupce teprve třiadvacetileté britské šampionky WBC a IBO.

Podle veškerých zákulisních informací o dvanáct let starší polská šampionka WBO výzvu přijala a my se můžeme těšit na další sjednocující souboj v ženském boxu. Aktuální světová sedmička a polská jednička by si to měla rozdat se světovou pětkou a britskou jedničkou 20.6.2020 na stadionu Tottenhamu Hotspur, kde hlavní chod obstará král těžké váhy Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) s povinným vyzývatelem Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO). Otázkou je, jestli se celý galavečer vůbec odehraje, protože pandemie koronaviru aktuálně likviduje jeden boxerský event za druhým.