EuroFC: Magdaléna Šormová vs Dora Perjes!

Magdaléna Šormová vs Dóra PerjésKvalitní zápas fighterek na turnaji EuroFC 02. Česká zápasnice Magdaléna Šormová vyzve tvrdou maďarskou zápasnicí Dórou Perjés v pražské O2 aréně. Zápas se bude konat ve slámové váze!

11.2.2017 O2 Aréna Praha, Česká republika
Start 18:00
Vstup: již od 499 kč
Vstupenky koupíte v síti TicketPortal ⇐
Oficiální web: www.euro-fc.com
FightCard: www.euro-fc.com/events/eurofc-02

European Fighting Challenge

Bojovníci, kteří jsou z Brazílie, Chorvatska, Peru, Švédska, Německa, Maďarska, Dánska a dalších zemí se Vám představí po boku některých z největších konkurentů z České republiky, jakými jsou Miloš Petrásek, Lucie Pudilová, Jan Malach nebo legendární průkopník MMA Petr “Monster” Kníže.

V oktagonu se představí i neporažená pražská rodačka Magdaléna Šormová. I ta je známou finišerkou. Od svého debutu, který se konal v roce 2013, ukončila všechny čtyři soupeřky. Dvakrát z toho byla submise a dvakrát TKO. Maďarka je pro změnu absolutní specialistka na submise a boj na zemi. Všech sedm vítězství udolala na submisi a jednou padla na body. V jejích ukončovacích technikách na zemi převažuje hlavně armbar, což je páka na ruku.

Magdaléna Šormová

Šormova si tak musí dát velký pozor na zemi a zřejmě se bude snažit soupeřku udržet v postoji co nejdéle. Pomocnou radou by jí mohla být i poslední prohra Maďarky, kterou vybodovala finská zápasnice Katainenová. Šormová je vyšší a i to by mohla být cesta jak Perjés udolat. Obě dámy budou usilovat o cenné vítězství, které by jim mohlo otevřít brány k zajímavým duelům.

V hlavním zápase večera se střetne veterán UFC Efrain Escudero a mladý francouzský prospekt, Mansour Barnaoui. Zápas proběhne v lehké váze.Escudero vs Barnaoui