EuroFC: Lucie Pudilová vs Katharina Lehner!

Lucie Pudilová vs Katharina Lehner11.2.2017 se Praze střetnou dvě nejlepší evropské MMA zápasnice v bantamové váze. Domácí hvězda Lucie Pudilová, která v posledních dvou zápasech zazářila vyzve neporaženou německou hvězdu Katharinu Lehner.

11.2.2017 O2 Aréna Praha, Česká republika
Start 18:00
Vstup: již od 499 kč
Vstupenky koupíte v síti TicketPortal ⇐
Oficiální web: www.euro-fc.com
FightCard: www.euro-fc.com/events/eurofc-02

European Fighting Challenge

Pudilová je další český zástupce na tomto obrovském turnaji v Praze a nečeká jí vůbec lehký úkol. I když žena s přezdívkou „Bullet“ naprosto září v oktagonu a klopýtla v něm pouze jednou a to s Linou Lansberg, která se nedávno představila pod hlavičkou UFC. Švédka dokázala vzdorovat brazilské zápasnici Cristiane „Cyborg“ Justino skoro celá dvě kola a Pudilová s ní padla až na body. Česká zápasnice ze šesti celkových výher dokázala dva zápasy ukončit TKO, dva zápasy vyhrála na body a poslední dva duely opanovala na submise.

Lucie Pudilová

Katharina Lehner ještě neokusila chuť porážky, ale své duely nedokáže ukončovat před limitem. Ze čtyř výher všechny vyhrála až po bodovém verdiktu. Bude souboj dvou nejlepších bojovnic v Evropě. Pudilová je považována za P4P české ženské scény. Lehnerová zase platí za P4P německé ženské MMA. Můžeme se tedy těšit na pořádnou bitvu dvou odhodlaných bojovnic.

„ Ve chvíli kdy mě zavolali a nabídli mi zápas na EuroFC 02, tak jsem byla nadšená. Je to další krok stát se jednou z nejúspěšnějších ženských MMA bojovnic. Jsem připravená na takovou výzvu, jakou EuroFC 02 beze sporu je. Lucie je komplexní bojovnicí, která má skvělé dovednosti a dokáže v kleci překvapit. Obě jsme na vzestupu. Já jsem číslem jedna v Německu a ona číslem jedna v České republice. Byla jen otázka času, než se naše cesty zkříží. Mám kořeny v Česku a velmi se na tento souboj těším.“ – Vyhlásila německá zápasnice, která má zatím čistý rekord.

EuroFC 02

V hlavním zápase večera se střetne veterán UFC Efrain Escudero a mladý francouzský prospekt, Mansour Barnaoui. Zápas proběhne v lehké váze.