Eubank se zaměřuje na Golovkina!

Prozatímní šampión střední váhy Chris Eubank má v plánech jako číslo jedna šampióna Gennady Golovkina. Plány odhaluje promotér Kalle Sauerland!

“Chris je prozatímní šampión WBA a chceme všechny tituly. Našim cílem jedna je Golovkin, který drží pásy IBF a IBO. Uděláme vše pro to, aby se souboj mohl konat ve Velké Británii. Šampióni WBA Alvarez a Murata jsou aktuálně nedostupní a mají své zápasové plány” odhalil Sauerland výběr Golovkina

Britský boxer Chris Eubank (29-2-0, 22 KO) držel světový titul organizace IBO v super střední vázy. Jenže v prosinci 2019 oznámil přechod do střední váhy a hned v první zápase získal prozatímní pás organizace WBA, když ve druhém kole zničil ruského bijce Matveye Korobova. Od té doby v ringu nestál a připravuje se na další boj. Dostane Golovkina?

Kazašský boxer a šampión organizaci IBF a IBO “GGG” Gennady Golovkin (41-1-1, 36 KO) získal oba tituly v roce 2019, kdy v tvrdé a vyrovnané bitvě vybodoval Ukrajince Sergiye Derevyanchenka. Pásy obhájil loni v prosinci, kdy v sedmém kole ukončil Poláka Kamila Szeremetu.