Errol Spence se po děsivé nehodě vrací do ringu!

Šampión velterové váhy organizací WBC a IBF bude 21. listopadu obhajovat své tituly. Soupeřem mu bude bývalý šampión Danny Garcia. Errol Spence se tak postaví do ringu poprvé od loňské děsivé autonehody. Video!

21.11.2020 – USA
Velterová váha
Errol Spence vs Danny Garcia

Americká a světová neporažená jednička “The Truth” Errol SPENCE (26-0-0, 21 KO) a americká šestka a světová osmička “Swift” Danny GARCIA (36-2-1, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBC a IBF!

Spence naposledy obhajoval oba pásy loni v září, když ve strhujícím boji těsně vybodoval 2×116:111 a 112:115 krajana Shawna Portera.

Poté však přišla autonehoda a Spence mohl děkovat bohu, že hrozivě vypadající nehodu přežil. Šampión se svým luxusním Ferrari 488 Spider řítil nepřipoutaný velkou rychlostí po silnici, když se zničehonic několikrát přetočil a skončil na chodníku. Auto za 300 tisíc dolarů v přepočtu cca 7 milionů  bylo na odpis a slavný boxer skončil na jednotce intenzivní péče.

Nehodu naštěstí přežil a mohl se k boxu vrátit a nyní jej tak čeká velmi těžký zápas. Do cesty se mu postaví bývalý světový šampión Danny Garcia.