Errol Spence měl dopravní nehodu a je ve vážném stavu!

Aktuální šampion organizací WBC a IBF welterové váhy Errol „The Truth“ Spence (26-0-0, 21 KO) měl v úterý v noci těžkou dopravní nehodu. Devětadvacetiletý rodák z New Yorku je nyní na jednotce intenzivní péče.

Neporažený šampion organizací WBC a IBF, Errol Spence, se aktuálně nachází na jednotce intenzivní péče, ovšem podle veškerých informací by měl být mimo ohrožení života. Devětadvacetiletý Američan podle policie nezvládl rychlou jízdu ve svém bílém Ferrari a havaroval. Spence neměl zapnuté bezpečností pásy a z automobilu vylétl, což je asi v tomto případě velké štěstí, protože z jeho luxusního vozu je totální šrot a kdyby šampion nevypadl, tak již zřejmě není mezi námi.

Mluvčí stáje Premier Boxing Champions Tim Smith potvrdil, že Spence není v ohrožení života a jeho rodina je s ním v nemocnici. K incidentu se vyjádřil i jeho bývalý soupeř Shawn Porter. „Můj táta mi vždycky říká: Chlapče box je součástí tvého života, ale nebude to trvat věčně. Po té, máš ještě pořádný kus života před sebou. – S touto myšlenkou se modlím za Errola, protože má ještě velký kus života před sebou a já si moc přeji, aby se rychle a plně uzdravil.“ – Tímto se samozřejmě připojujeme k Shawnovi a přejeme Errolovi brzké uzdravení!