Erkan Teper zraněn, Helenius má nového soupeře!

Erkan Teper vs Robert HeleniusNěmecká jednička Erkan Teper se zranil a přišel o titul EBU. V zápase s Robertem Heleniusem ho nahradí krajan Franz Rill!

Německá neporažená jednička Erkan TEPER (15-0-0, 10 KO) letos v červenci překvapivě tvrdě knockoutoval ve 2. kole Brita Davida PRICE (19-3-0, 16 KO) a získal prestižní Evropský pás EBU.
Nyní 19. prosince měl tento titul obhajovat proti Finské hvězdě Robertu HELENIUSOVI (21-0-0, 13 KO), který se letos vrátil po dvou letech vleklých zranění mezi šestnáct provazů třemi vítěznými duely. Jenže se v přípravě zranil a rada organizace EBU rozhodla, že mu pás odebere a v zápase ho nahradí neporažený krajan Franz RILL (11-0-0, 7 KO). Teper ovšem bude mít možnost svůj titul získat zpět.
Rozhodnutí EBU: Náš pás Evropského šampióna byl pro zranění jeho držitele Erkana Tepera uvolněn a bude o něj bojovat vyzyvatel Robert Helenius s Německým boxerem Franz Rill. Víétěz tohoto duelu se ale bude muset s Teperem následně utkat a vzešlého vítěze vyzve Britský bojovník Dereck Chisora, jenž je 1. v pořadí jako vyzyvatel.

17.7.2015 Erkan Teper vs David Price (KO 2. kolo)