Eliminátor WBC: Faifer vs Papin!

Ruské hvězdy křížové váhy Ruslan Fayfer a Aleksei Papin se na Kavkazu poperou v eliminačním souboji organizace WBC o právo vyzvat šampióna Ilunga Makabu!

15.8.2020 – WoW Aréna, Krasnaja Poljana, Rusko
Křížová váha
Aleksei Papin vs Ruslan Fayfer

Ruská jednička a světová jedenáctka Aleksei PAPIN (11-1-0, 10 KO) a ruská trojka a světová patnáctka Ruslan FAYFER (25-1-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě o právo vyzvat šampióna organizace WBC!

Aleksei Papin se již šampiónem WBC Ilungou Makabu (27-2-0, 24 KO) utkal loni v srpnu o stříbrný pás WBC. Velmi vyrovnaný zápas nakonec vyhrál rodák z Konga. Zápas rozhodlo dvanácté kolo, kdy se Papin dostal do počítání a tyto body ho stáli zápas.

Makabu následně bojoval o světový titul WBC s Polákem Michalem Cieslakem, kterého jasně vybodoval. Nyní má právo dobrovolné obhajoby a následně se bude muset utkat s vítězem zápasu Papin vs Fayfer.

Ruslan Fayfer se měl původně utkat s krajanem Dmitry Kudryashovem (24-3-0, 23 KO), ale zápas byl z důvodu COVID-19 odložen a následně zrušen. Fayfer drží pás EBP a jediným jeho přemožitelem v profesionální kariéře je Američan Andrew Tabiti (17-1-0, 13 KO), který jej vybodoval před dvěma lety.