Eleider Alvarez brutálně knockoutoval Michaela Sealse! Nyní by jej měl čekat Joe Smith Jr.!

Bývalý držitel titulu WBO a aktuální světová čtyřka polotěžké váhy Eleider „Storm“ Alvarez (25-1-0, 13 KO) si připsal další cenné vítězství, když v New Yorku brutálně knockoutoval Michaela Sealse (24-3-0, 18 KO).

Pětatřicetiletý Kolumbijec má za sebou docela hektický rok a půl. Nejprve si v srpnu roku 2018 vyšlápl na tehdejšího krále a šampiona WBO Sergeye Kovaleva, který mu však dokázal porážku vrátit v únorové odvetě. Nyní se skoro po roce vrátil Eleider Alvarez zpět a zvládl to opravdu ve velkém stylu. Souboj se sedmatřicetiletým Američanem Michaelem Sealsem začal opatrně, ale v sedmém kole předvedl naprosto brutální protažený pravý hák, kterým přesně našel soupeřovu bradu a poslal jej do říše snů. Rodák z Alabamy si ustlal na provazech a byť se ještě snažil vstát jeho pokusy byly marné.

Kolumbijská „Bouře“ je tedy definitivně zpět mezi smetánkou polotěžké váhy a hodlá pořádně provětrat aktuální šampiony, avšak před tím si ještě bude muset poradit s Joe Smithem, jenž o minulém víkendu semlel krajana Jesseho Harta. „Během tréninkového kempu jsme hodně pracovali na úderech z pravé ruky. Můj kouč na mě byl hodně naštvaný, protože jsem nedělal to, co po mě chtěl, ale nakonec jsem mu zavděčil. Dosáhl jsem knockoutu pravou rukou. Byl jsem mimo ring jedenáct měsíců. Chtěl jsem se vrátit jako bojovník, co porazil Sergeye Kovaleva a to se mi myslím i podařilo.“ – Zářil rodák z kolumbijského Apartado, jenž žije dlouhodobě v Montrealu, stejně jako jeho krajan Oscar Rivas.