Efe Ajagba se vrací do ringu 27.4.2019. Soupeřem bude Wallisch!

Efe Ajagba

Na dubnovém galavečeru v Las Vegas se opět představí nigerijský „Střelec“ Efe Ajagba (9-0-0, 8 KO). Souepřem čtyřiadvacetiletého rodáka z Ughelli se stane německý borec Michael Wallish (19-1-0, 12 KO).

Světová osmadvacítka a nigerijská jednička těžké váhy, Efe Ajagba, se ukázal naposledy na březnovém galavečeru v americkém Carsonu, kde pohodlně zlikvidoval veterána těžké váhy Amira „Hardcore“ Mansoura. Šestačtyřicetiletý veterán dokázal vzdorovat pouhá dvě kola, než souboj ukončil jeho roh. Již v prvním dějství se totiž Američan ocitl na podlaze ringu a bití v druhém kole se rozhodl jeho roh neprodlužovat. „Chci být nejlepší těžká váha na světě. To je můj sen. Nyní půjdu domů a budu dál tvrdě pracovat, abych se připravil na další souboj.“ – prohlásil po zápase jeden z největších postrachů těžké váhy.

Po necelých dvou měsících se opět vrací do ringu. Tentokrát jeho soupeřem bude třiatřicetiletý Němec, Michael Wallisch, který okupuje 177. místo ve světovém žebříčku. Rodák z Mnichova v prosinci minulého roku senzačně prohrál s krajanem Christianem Hammerem, který mu připravil první porážku kariéry a ještě jej obral o evropský titul WBO. Nyní se 196 centimetrů vysoký Němec pokusí vrátit opět do velké hry, ale Ajagba bude velký oříšek. Na galevečeru ve Vegas se objeví i Robert Easter Jr., či Viktor Postol.