Eddy Reynoso: Všem fanouškům slibuji, že Canelo knockoutuje Golovkina!

Trenér mexické hvězdy Saula „Canelo“ Alvareze (53-1-2, 36 KO), Eddy Reynoso, slíbil všem fanouškům, že tentokrát jeho svěřenec nevyhraje na body, ale knockoutuje Gennady „GGG“ Golovkina (40-1-1, 35 KO).

Jejich dva předešlé souboje byly fantastickou podívanou. Absolutní špička boxerského umění, kterou však vždycky poznamenal kontroverzní výsledek. V prvním měření sil měl dle mnohých zvítězit kazašský knockoutér Gennady Golovkin, jenže duel skončil remízou. Odveta již byla mnohem vyrovnanější a měla skončit remízou, jenže bodový sudí viděli vyhrát Saula Alvareze. Právě kvůli těmto výsledkům prahnou fanoušci po trilogii, která by podle zákulisních informací měla přijít na řadu letos v září. Šampion čtyř váhových kategorií a jedna z největších hvězd profesionálního ringu nechce tentokrát nechat nic náhodě a hodlá osmatřicetiletého šampiona IBF a IBO ukončit před limitem.

„Pokud se tento souboj uskuteční a já pevně věřím, že na něj v druhé polovině roku dojde, tak Canelo tentokrát ukončí Golovkina před limitem. Budeme postupovat jako v předešlých dvou duelech. Canelo bude tlačit, bude jej hnát k provazům, ale tentokrát jej knockoutuje. Všem našim fanouškům slibuji, že tentokrát budeme slavit před limitem.“ – Sdělil zámořským médiím Eddy Reynoso, jenž je dlouhé roky Mexičanovým trenérem. Canelo se měl původně střetnout v květnu s Billym Joe Saundersem, ale kvůli pandemii koronaviru se duel zrušil. Mluvilo se o tom, že na jejich souboj dojde později, ale s největší pravděpodobností na něj již nedojde, jelikož rodák z Guadalajary se zaměří na zářijovou trilogii s Golovkinem.