Eddy Reynoso má zájem stát se koučem Andyho Ruize Jr.!

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální šestka Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-2-0, 22 KO) stále hledá nového trenéra. Tím by se nakonec mohl stát uznávaný mexický kouč Eddy Reynoso.

Bývalý světový šampion těžké váhy a vůbec první mistr světa s mexickými kořeny Andy Ruiz stále hledá nového kouče. Se svým původním trenérem Mannym Roblesem totiž ukončil spolupráci ihned po odvetě s Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO), kterou prohrál jasně na body v poměru 2x 118-110 a 119-109. Původně se spekulovalo, že novým mentorem třicetiletého Američana se stane velezkušený Teddy Atlas, ale tato informace se zatím nepotvrdila. Každopádně o spolupráci s „Destroyerem“ by měl i uznávaný kouč Eddy Reynoso, jenž byl v roce 2019 zvolen trenérem roku. Dvaačtyřicetiletý Mexičan společně se svým otcem Chepem vede úspěšně kariéru několika latinskoamerických bojovníků.

Pod jejich křídla například patří šampion čtyř váhových kategorií a aktuálně největší hvězda profesionálního ringu Saul Alvarez, stříbrný šampion WBC lehké váhy Ryan Garcia, bývalý šampion WBC bantamové váhy Luis Nery, bývalý šampion WBO super pérové váhy Oscar Valdez, či světová osmatřicítka těžké váhy Frank Sanchez. „Samozřejmě, že máme zájem spolupracovat s Andym Ruizem. Pokud má zájem on a bude mít disciplínu, tak můžeme naše síly spojit. Rozhodně by nám bylo ctí pracovat s vůbec prvním šampionem těžké váhy, který pochází z Mexika.“ – Prozradil Eddy Reynoso, jenž by mohl být tím mužem, který dovede Ruize zpět k titulům mistra světa. Tato mexická spolupráce by rozhodně mohla fungovat.