Eddie Hearn : Whyte nemá takovou tržní cenu, jako Fury, nebo Wilder!

Promotér šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho Joshuy (22-0-0, 21 KO), Eddie Hearn, vysvětluje proč nakonec sešlo z duelu mezi jeho svěřencem a Dillianem Whytem (25-1-0, 18 KO).

Nejprobíranějším tématem za poslední dny je trojlístek Anthony Joshua, Dillian Whyte a Jarrell Miller. Zatím co se král těžké váhy chystá na svůj americký debut s Millerem, musel Whyte přehodnotit plány a svůj další duel směřovat na 20.4.2019 do londýnské O2 Arény. Rodák z jamajského Port Antonia přišel s vyhlášením, že se jednoduše do plánů Eddieho Hearna a borce s přezdívkou „AJ“ nehodil a nechtěli s ním podepsat kontrakt hned od začátku. Nyní se do toho vložil sám Eddie Hearn, aby celou situaci osvětlil také z jeho strany.

„ Víte Dillian si opravdu myslí, že má tržní cenu stejnou, jako Tyson Fury, či Deontay Wilder. Bohužel to není pravda. On si zkrátka myslí, že svoji reputaci vybudoval již dostatečně, jenže pravdou je, že je až světová čtyřka. Před ním jsou právě Joshua, Wilder a Fury. Řekl si jednoduše o moc vysokou částku. Naše strategie je nyní jednoduchá. Potřebujeme dostat Joshuu na americký trh. Je pravdou, že je dříve, než jsme původně plánovali, ale v tuto chvíli nemůžeme nabídnout britským fanouškům zajímavý souboj a proto se představíme v Americe s Američanem. AJ má velký předpoklad stát se i v USA obrovskou hvězdou.“ – Myslí si Eddie Hearn.