Eddie Hearn v následujícím týdnu oznámí soupeře Anthonyho Joshuy!

V následujícím týdnu by jsme se měli dočkat oznámení soupeře pro aktuální jedničku a šampiona těžké váhy organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO). O tomto víkendu to vyhlásil jeho promotér Eddie Hearn.

Datum 13.4.2019, na které má britský šampion rezervovaný stánek ve Wembley, se totiž nezadržitelně blíží. Jeho promotéra a chlebodárce Eddieho Hearna, ale nečeká žádná lehká práce. V minulém týdnu oznámila organizace WBC odvetný duel mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem, jako povinný a oba chasníci se musí do 5.2.2019 domluvit. Tím tedy zřejmě definitivně padá dohoda s jedním z nich. Hearn má však v záložním plánu i svěřence Dilliana Whyta, kterého velmi láká odveta s „AJ“.

V minulém týdnu si pustil pusu na špacír i americký drobeček Jarrell Miller, podle kterého je Brit sráč, který se schovává za svého promotéra. „ Momentálně jednáme s Tysonem Furym, Deontayem Wilderem a Dillianem Whytem. S Whytem by to mohl být dobrý zápas, kdy by Dillian byl zároveň i povinnou obhajobou pro Anthonyho. Pokud by jsme se nakonec rozhodli pro boj na americké půdě, tak máme na prvním místě Jarrella Millera. Myslím, že v následujícím týdnu by jsme měli mít jasno a mohli by jsme oznámit jméno následujícího soupeře.“ – Vyhlásil šéf stáje Matchroom Boxing pro stanici Sky Sports. Fanouškům tak nezbývá než se těšit na informace v příštím týdnu!