Eddie Hearn si našel na probíhající situaci pozitivum: Koronavirus urychlí organizaci velkých soubojů!

Šéf stáje Matchroom Boxing začíná po týdnech koronavirové pandemii uvažovat pozitivně. Eddie Hearn je totiž přesvědčený, že tato situace pomůže do budoucna profesionálnímu boxu zrealizovat opravdu šťavnaté souboje.

Březen nebyl zrovna nejlepším měsícem pro Eddieho Hearna a vlastně pro žádného promotéra profesionálního boxu. Pandemie koronaviru nelítostně sevřela celý svět a postupně zrušila všechny slibné galavečery. Britský promotér však nyní doufá v lepší zítřky. „Díky této situaci jsme si uvědomili, že není nikdy nic jisté. Nestojí za to odkládat velké duely na později, protože později se nemusí uskutečnit vůbec. Všichni boxeři pochopili, že velké duely musí být zrealizovány ihned, protože tato virová pandemie nemusí být tou poslední v historii lidstva. Pokud se budou dohadovat o hloupostech, tak nemusí bojovat nakonec vůbec a přijdou o zisk.“ – Rozpovídal se hlavní muž stáje Matchroom Boxing.

„Po dlouhé době si bude chtít každý vydělat pořádný balík peněz a tuto příležitost dávají jen opravdu velké bitvy. Po té, co se totiž vypořádáme s touto pandemií, tak každý sport bude bojovat o pozornost fanoušků. Profesionální box si je může získat tím, že jim nabídneme ten nejlepší možný produkt, ty největší války a skvělé duely. Zkrátka souboje, které si nikdo nebude chtít nechat ujít.“ – Zakončil svoji myšlenku Hearn. Pokud se tedy všichni zachovají jako tento britský promotér, pak nás zřejmě čeká hodně zajímavá druhá polovina roku. Už tak se do ní přesunuly všechny zajímavé souboje z první poloviny a další budou přibývat.