Eddie Hearn: Ruiz a Hunter jsou kvalitní soupeři pro Joshuu!

Vypadá to, že se seznam potencionálních soupeřů pro Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO) začíná zkracovat. V současné době se nejvíce mluví o světové dvacítce, Michaelu Hunterovi a světové dvanáctce, Andym Ruizovi.

Čím dál více mluví Eddie Hearn jen o dvou jménech. Obě jména jsou ze zámoří a obě jména figurují ve světové dvacítce těžké váhy. Prvním z nich je světová dvacítka a držitel titulu IBO Inter-Continental, Michael „The Bounty“ Hunter (16-1-0, 11 KO). Druhým jménem je světová dvanáctka těžké váhy, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (32-1-0, 21 KO). „Libí se mi Hunter a Ruiz. Myslím si, že by to byly kvalitní souboje pro šampiona. Ruiz nemusí vypadat esteticky, ale je to tvrdý borec. Má kořeny v Mexiku, což je záruka kvalitního boxu. Navíc má rychlé ruce a široký arzenál úderů. Hunter je technický typ, je těžké ho porazit a v těžké váze má působivou sérii vítězství.“ – Vysvětlil své myšlenky Hearn.

„Existují i další kandidáti, ale všiml jsem si, že je to všechno o penězích a nevím, jestli chtějí opravdu bojovat, nebo jen touží po výplatě. Tento přístup se mi nelíbí. Dostanete šanci bojovat o tituly v nejslavnější hale, kde bojovali ti největší z největších. Budete mít šanci porazit největší hvězdu profesionálního ringu před dvaceti tisíci lidí. AJ bude připravený na každého.“ – Doplnil svoje informace ohledně jednání Hearn. Není tajemství, že například Luis Ortiz odmítl nabídku na tento souboj. Důvod byl jednoduchý. Peníze! Hearn nabídl „King Kongovi“ pět milionů dolarů, jenže kubánský veterán chtěl dvakrát tolik. Což je pochopitelné, když měl i Miller inkasovat deset milionů dolarů a zdaleka není tak velkým jménem, jako Luis Ortiz.