Eddie Hearn přiznal, že souboj mezi Anthonym Joshuou a Kubratem Pulevem proběhne zřejmě bez diváků!

Titulový bitva mezi aktuálním šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO) a povinným vyzývatelem Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO) se pravděpodobně odehraje bez účasti diváků.

Původně se měl aktuální držitel pásů WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua vrátit do ringu 20.6.2020 na londýnském stadionu Tottenhamu Hotspur, kde se měl střetnout s povinným vyzývatelem v rámci IBF Kubratem Pulevem. Jenže kvůli pandemii koronaviru se musel duel přesunout. Původně se předpokládalo, že situace nebude tak horká a že se britský šampion utká s bulharským veteránem o měsíc později, tedy 25.7.2020 na stejném místě. Celosvětový problém však všem promotérům udělal větší vrásky na čele, než si oni sami dokázali představit. Dokonce i šéf stáje Matchroom Boxing přiznal, že jeho hvězdný svěřenec nakonec bude muset hájit čtyři pásy mistra světa bez účasti publika.

„Obrovské akce ve Velké Británii nedostanou v brzké době povolení. Taková jsou fakta. Anthony se moc chtěl ukázat domácím fanouškům po tom, co celý rok byl mimo rodnou zemi, ale situace překvapila nás všechny.“ – Rozpovídal se Hearn, jenž přiznal, že Joshua je stroj na peníze hlavně díky vstupenkám. „Nikdo na světě nedokáže prodat tolik vstupenek na svůj boj, jako Anthony Joshua. Jeho bitva by byla bez fanoušků něčím hodně smutným, ale zřejmě nebudeme mít na výběr. Děláme vše pro to, abychom našli nějaké místo na světě, kde se tento duel bude dát uskutečnit s diváky.“ – Prozradil britským promotér, který momentálně jedná se Saúdskou Arábií. Zástupce bulharské „Kobry“, Ivaylo Gotzev, pro změnu hledá možnosti jak přesunout duel na chorvatskou půdu.