Eddie Hearn podepsal další těžké váhy! K DAZN se připojují Zhilei Zhang a Michael Hunter!

Zhilei Zhang

Eddie Hearn dnes informoval o tom, že podepsal další dvě těžké váhy, které momentálně patří k topce těžké váhy. K formaci Matchroom Boxing a DAZN se připojuje Zhilei Zhang (20-0-0, 16 KO) a Michael Hunter (16-1-0, 11 KO).

Stříbrný medailista z olympijských her v Pekingu, dvakrát bronzový medailista ze světového šampionátu a zlatý medailista z asijských her a asijského šampionátu. Toť výčet amatérských úspěchů skoro dva metry vysokého Číňana, který je neporažený v profesionálním ringu. Pětatřicetiletý Zhilei Zhang podepsal smlouvu s Matchroom Boxing a DAZN. Nyní by se měl borec s přezdívkou „Big Bang“ představit poprvé britskému publiku, když vystoupí na galavečeru v Londýně 20.4.2019. Jeho soupeřem bude jednatřicetiletý Brit, Tom Little (10-7-0, 3 KO).

Smlouvu podepsala i světová třiadvacítka těžké váhy a držitel mezinárodního titulu WBA, Michael „The Bounty“ Hunter. Teprve třicetiletý rodák z Kalifornie je v těžké váze zatím neporaženým borcem, když postupně zdolal Woodse, Kiladzeho, Bakoleho a Ustinova. Nyní by se měl představit 25.5.2019 na galavečeru v Oxon Hill, kde hlavním duelem bude souboj Oleksandra Usyka a Carlose Takama. Jméno soupeře zatím není známo, ale mělo by být v následujících týdnech oznámeno.