Eddie Hearn: Plán pro Golovkina se nezměnil. Nejdříve Szeremeta a pak Canelo!

Podle Eddieho Hearna se plán pro aktuálního šampiona IBF a IBO střední váhy Gennady „GGG“ Golovkina (40-1-1, 35 KO) měnit nebude. Kazach se nejprve musí střetnout s polským vyzývatelem a až pak může pomýšlet na trilogii s hvězdným Mexičanem.

Podle aktuálního plánu se šampion IBF a IBO střední váhy Gennady Golovkin musí střetnout 6.6.2020 s povinným vyzývatelem v rámci IBF a světovou sedmnáctkou Kamilem Szeremetou (21-0-0, 5 KO). Ovšem je otázkou, jestli se tento duel kvůli pandemii koronaviru taktéž nepřesune. „Nevíme, co se nyní bude dít. Každopádně Golovkin musí bojovat s Kamilem Szeremetou, aby neztratil pás IBF. Tento duel máme hotový už dlouho, ale nyní čekáme, jak se situace ve světě bude vyvíjet.“ – Začal své povídání šéf stáje Matchroom Boxing.

Sedmatřicetiletý Kazach se po tomto souboji měl v září dočkat třetí bitvy s hvězdným mexickým válečníkem Saulem „Canelo“ Alvarezem (53-1-2, 36 KO), ale pravděpodobně i tato bitva bude nakonec odložena. „Každý fanoušek boxu čeká na duel Golovkina s Alvarezem, ale nyní to vypadá, že na to dojde později než v září. Samozřejmě si přejeme, aby tato situace kolem koronaviru skončila co nejdříve, ale bohužel s tím nemůžeme nic dělat.“ – Posteskl si britský promotér, který v posledních dnech ruší jeden galavečer za druhým.