Eddie Hearn: Myslím, že Fury bude v souboji s Wilderem favoritem na vítězství!

Šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn považuje bývalého světového šampiona a aktuální čtyřku těžké váhy Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) za favorita v odvetě s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO).

Eddie Hearn často mluví o sjednocujícím souboji mezi jeho svěřencem a šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO) a šampionem WBC Deontayem Wilderem, ale přitom alabamskému knockoutérovi příliš nevěří v odvetě s Tysonem Furym. Podle britského promotéra je totiž obrovitý rodák z Manchesteru horkým favoritem na vítězství. „Fury nikdy nikoho neknockoutoval. Ovšem myslím si, že v tomto souboji bude agresivnější a Wilder bude muset být rozhodně aktivnější a agresivnější.“ – Rozpovídal se Hearn.

„Až do dvanáctého kola toho oba moc nepředvedli. Fury byl aktivnější a přesnější a Wilder se dvakrát trefil. Doufám, že odveta bude úplně jiná a oba navážou hned od začátku na to skvělé dvanácté kolo. Podle mě je Fury favoritem na vítězství.“ – Dokončil své povídání zástupce krále těžké váhy. Oba obři se střetnou již 22.2.2020 v Las Vegas, kde se konečně rozhodne, kdo z nich je lepší. Bude to obávaný alabamský knockoutér, jenž baví svojí nevídanou silou všechny fanoušky po celém světě? Nebo to bude manchesterský mistr překvapení a přirozený talent?