Eddie Hearn : Miller bude pro Joshuu těžký soupeř!

Oba bijci by se měli střetnout začátkem června v New Yorku. Eddie Hearn vyjádřil názor, že pro jeho svěřence a šampiona WBA, WBO, IBF IBO Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO) půjde o těžký souboj a Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) bude nepříjemný soupeř.

A možná nebude Hearn daleko od pravdy. Nejen, že je Miller kus pořádného chlapa, ale má skvělou odolnost, rychlost a i výdrž, což na 140 kilogramů vážícího chasníka není špatný balíček. Ještě větší zajímavostí bude před zápasový trash talk a takzvané mind games. Šampion se ještě nesetkal s tak výřečným a prudícím elementem, který se nebojí zajít za hranu. Ano setkal se s Whytem, ale v té době šlo spíše o špičkování, kdo je lepší, než o rýpaní do osobních věcí. V tom „Big Baby“ vyniká. „ Až ho zbiju, tak vyrazím s jeho maminkou na večeři a uděláme si pěkný večer.“ – Prohlásil v týdnu Američan a to jsme teprve na začátku.

„ Je to sráč. Chová se jak neviňátko, ale ve skutečnosti je to pěknej parchant. Bylo by mi milejší, kdyby ukázal pravou tvář a nehrál si na svatého.“ – Pokračuje v rýpaní Miller. Eddie Hearn však nevidí případné překážky jen v americkém bijci. „ Pro Anthonyho je to velký krok. Debut v USA ho jistě posunout zase o krok dál. Ovšem nese to i svá rizika. Bude to těžký souboj, jelikož to pro něj bude nový zážitek. Nový ring, nová podlaha ringu, nová sportovní komise. Všechno bude jiné. Nebude to pro něj snadné.“ – Myslí si promotér aktuální jedničky těžké váhy.