Eddie Hearn má připravený záložní plán pro své květnové i červnové galavečery!

Šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn má na květen i červen naplánované velké galavečery, které by nerad rušil, ale kvůli pandemii koronaviru byl nakonec nucen vytvořit záložní plány.

Na květen i červen má Eddie Hearn připravené opravdové lahůdky pro fanoušky rohovnického sportu. 2.5.2020 se má v Manchesteru utkat prozatímní šampion WBC a aktuální světová šestka těžké váhy Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) se světovou sedmičkou Alexanderem „Ruským Vítězem“ Povetkinem (35-2-1, 24 KO). 23.5.2020 je pak připravený duel světové trojky Oleksandera Usyka (17-0-0, 13 KO) se světovou desítkou Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO) a pomyslným vrcholem je titulová řež mezi králem těžké váhy Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO) a povinným vyzývatelem Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO), která je naplánovaná na 20.6.2020.

Jenže kvůli pandemii koronaviru, jenž zatím úspěšně likviduje jednu sportovní akci za druhou, byl britský promotér nucený sáhnout k záložním plánům. „Kéž by galavečery nebyly zrušené, ale jsme připraveni na každou situaci. Můžeme přeložit souboj Whyta s Povetkinem na polovinu června a souboj Usyka s Chisorou na konec června a začátek července. Samozřejmě máme záložní plán i pro bitvu Anthonyho Joshuy s Kubratem Pulevem. Ta však záleží také na situaci ohledně Premier League. Pokud se jejich sezóna prodlouží, pak Spurs (Tottenham Hotspur) budou potřebovat svůj stadion. Zatím máme tedy datum 25.7.2020, ale s vedením klubu zatím jednáme. Uvidíme, jak se celá situace vyvine.“ – Prozradil britský promotér. Doufejme, že se situace ve světě uklidní a my nebudeme muset čekat na květnové duely až do července.