Eddie Hearn : Klitschko určitě nebude spěchat se svým rozhodnutím!

Eddie Hearn potvrdil informaci, že se streamingová platforma DAZN snaží přesvědčit bývalého krále těžké váhy, Wladimira „Dr.Steelhammer“ Klitschka (64-5-0, 53 KO), aby se vrátil zpět do ringu.

O návratu ukrajinské legendy, Wladimira „Dr. Steelhammera“ Klitschka (64-5-0, 53 KO), se diskutuje už od začátku roku, avšak sama legenda toto popřela. „Pokud se budu chtít vrátit k boxu, tak o tom jistě budu mluvit, ale nyní se u mě nic nemění.“ – Prohlásil legendární Ukrajinec. Ovšem o jeho návrat je veliký zájem a zrovna streamingová platforma DAZN si nechce nechat bývalého šampiona těžké váhy uniknout. Nyní DAZN přišla s novou nabídkou, která činí neuvěřitelných 80 milionů dolarů.

V pondělí pak legendární Ukrajinec oslavil své třiačtyřicáté narozeniny, což se na něm samotném vůbec neprojevuje. Jeho kamarád a krajan Oleksandr Usyk totiž postoval na svůj instagram fotku, kam napsal, že mu Klitschko pomáhá s přípravou na debut v těžké váze a nutno dodat, že Wladimir je stále ve skvělé formě. Nikdo by mu zřejmě netipoval takovýto věk. Avšak faktem je také to, že „Ocelové Kladivo“ nestálo v ringu téměř dva roky.

Wladimir Klitschko vs Bryant jennings

„Neočekávám, že Wladimir učiní rychlé rozhodnutí. Není to unáhlený člověk a rád si všechno pečlivě promyslí. Vždy měl tendenci si vše hodně promyslet. Bude to chvíli trvat. Když byl na vrcholu těžké váhy, neměl příliš kvalitních soupeřů. Nyní jich je dostatek. Jistě mu to dává důvod přemýšlet nad svým návratem. Uvidíme, co přinese budoucnost.“ – Okomentoval situaci Eddie Hearn. Pod taktovkou DAZN se aktuálně vyskytuje hodně kvalitních těžkých vah. Například Anthony Joshua, Jarrell Miller, Alexander Povetkin, či Filip Hrgovič.