Eddie Hearn: Joshua si půjde v souboji s Pulevem pro knockout!

Eddie Hearn prozradil, že si jeho svěřenec a šampion WBA, WBO, IBF a IBO Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) půjde pro knockout v souboji s povinným vyzývatelem Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO).

Pomalu finišují přípravy souboje mezi aktuálním králem těžké váhy a šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou a povinným vyzývatelem v rámci IBF Kubratem Pulevem. Souboj mezi třicetiletou britskou hvězdou a osmatřicetiletým bulharským veteránem by se měl, dle posledních informací, uskutečnit 20.6.2020 na jednom z prestižních londýnských stadionů. Nejdiskutovanější je momentálně moderní stánek fotbalového celku Tottenhamu Hotspur, ale v nabídce je například i Emirates Stadium, kde hrají své domácí zápasy borci Arsenalu. Každopádně dvě věci jsou jasné. Joshua se vrátí do ringu někdy v druhé polovině června a rozhodně se tak stane v Londýně.

Šéf stáje Matchroom Boxing už začíná fanoušky lákat na velký duel svého svěřence. „Mám pocit, že tohle bude opravdu hodně dobrý souboj. Dva velcí, vysocí a tvrdí chlapci. Pulev má obrovské zkušenosti a vysoké ringové IQ.“ – Sdělil médiím Hearn, který však fanoušky ubezpečuje, že šampion si tentokrát jde pro knockout. „Joshua bude chtít v tomto souboji zapůsobit. S Ruizem musel bojovat bezpečně, protože tam nebyl prostor na chyby. Nemohl si dovolit riskovat. Fanoušci se mě nyní hodně ptají na to, jestli Anthony ukáže zase nějaký tvrdý knockout a já je mohu ubezpečit, že ano. Na Anthonyho je nyní vyvíjen velký tlak, aby tento souboj ukončil před limitem. Zůstaňte ve střehu, protože tito dva skvělý válečníci půjdou brzy do boje.“ – Zakončil rozhovor britský promotér. Zřejmě se tak můžeme začít těšit na další demoliční představení v podání hvězdného rodáka z Watfordu.