Eddie Hearn: Joshua má právo vybrat si místo pro odvetu s Ruizem!

Britský promotér a zástupce bývalého šampiona těžké váhy Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO), Eddie Hearn, potvrdil, že klauzule o odvetě s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO) je ošetřená i co se místa konání týče.

Chvíli to vypadalo, že se aktuální král těžké váhy, Andy Ruiz, vzepře britskému promotérovi a šéfovi stáje Matchroom Boxing, který chce dotáhnout odvetu mezi ním a svým svěřencem na britskou půdu. Nyní je zcela jasné, že odpor Američana s mexickými kořeny skončil. Alespoň podle Eddieho Hearna. „On moc dobře ví, co zahrnoval podpis smlouvy a nyní musí plnit povinnosti, které jsou závazné k platnému kontraktu. Souhlasil s dlouhou řadou podmínek, jenž byly nastaveny pro případ jeho výhry. To je standardní postup. Nemůže nyní přijít a říct, že je smlouva neplatná. Karty jsou zkrátka rozdány.“ – Usmíval se zástupce britské hvězdy.

„Vše bylo schváleno oběma stranami. Ustanoveno a schváleno. Joshua má nyní právo si vybrat, kde se odehraje odveta.“ – Dokončil své povídání zkušený britský promotér. Jenže ani v britském týmu nepanuje jednotný názor. Zatímco Hearn chce odvetu ve Velké Británii, šampion by se raději pomstil na stejném místě, kde tituly ztratil. Každopádně termín odvety by měl být na přelomu prosince a listopadu. Místem konaní by se mohla opět stát jedna z nejslavnějších hal v historii boxu, Madison Square Garden, ale možností je i britská půda, přesněji Principality Stadium v Cardiffu.