Eddie Hearn: Joshua chce odtrhnout Ruizovi hlavu!

Přátelská atmosféra skončila. Odveta mezi aktuálním králem těžké váhy, Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO) a Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) bude nyní hodně osobní záležitostí.

Když se devětadvacetiletý Brit a tehdy ještě šampion WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony Joshua, dozvěděl, kdo je jeho budoucím soupeřem, příliš nad tím nepřemýšlel a bral to s úsměvem. Na finální tiskové konferenci dokonce Ruizovi podal své pásy, aby si s nimi mohl obtloustlý Američan s mexickými kořeny trošku zablbnout před novináři. Jenže 1.6.2019 jej čekal šok. Nenápadný „Destroyer“ jej poslal čtyřikrát na podlahu ringu a obral jej o všechny tituly mistra světa. Nyní již byly pásy doopravdy jeho.

„Myslím si, že byl tehdy před soubojem AJ zklamaný. Nechtěl Millera ani Ruize, chtěl souboj s Wilderem. Sám mi přiznal, že neměl žádnou touhu bojovat s Ruizem. Nezajímal ho ten souboj. Na druhou stranu jsem v Andyho očích viděl obrovský hlad.“ – Rozpovídal se o situaci před prvním soubojem promotér rodáka z Watfordu, Eddie Hearn. Aktuálně je situace jiná a podle dostupných informací má Brit opět hlad a chuť bojovat. „Čekají nás konference a Anthony se poprvé podívá svému jedinému katovi do očí. Bude to úžasný moment. Celý svět se zastaví, aby se podíval na tento souboj. Anthony nechce s Ruizem mluvit. Jediné co chce je knockoutovat Ruize. Bude mu chtít doslova odtrhnout hlavu.“ – Dokončil své povídání šéf stáje Matchroom Boxing.