Eddie Hearn: Chisora mi tohle provádí před každým jeho soubojem!

Šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn prohlásil, že turnaj, jenž proběhne 26.10.2019 v Londýně, nebude měnit pořadí soubojů. Dereck „WAR“ Chisora (31-9-0, 22 KO) se totiž na tiskové konferenci dožadoval, aby jeho souboj s Josephem Parkerem (26-2-0, 20 KO) byl hlavní událostí.

Pětatřicetiletý rodák ze Zimbabwe hájící britské barvy, Dereck Chisora, způsobil velký poprask na pondělní tiskové konferenci. Světové dvanáctce těžké váhy se totiž nelíbilo, že nebude jeho souboj s Josephem Parkerem hlavní událostí večera. Tu totiž obstarají šampioni super lehké váhy a finalisté WBSS, Regis Prograis a Josh Taylor. „Pořadí soubojů nebudeme měnit, protože jsme se domluvili s WBSS. Prograis s Taylorem budou bojovat v hlavním zápase večera. Chisora s Parkerem budou co-main eventem. Pro většinu fanoušků jde o stejně důležité souboje. Prakticky to budou dva hlavní souboje večera. Podle mě je to jedna z nejsilnějších karet, kterou jsem kdy uspořádal.“ – Uklidňoval emoce britského raubíře promotér večera, Eddie Hearn.

Ten už je na výpady Chisory zvyklý a vlastně celý svět si tak nějak zvykl na projevy britského výtržníka. „To je Dereck Chisora. Spolupracoval jsem s ním několikrát a vždy byl takový. Naopak by bylo hodně zvláštní, kdyby se takto neprojevoval.“ – Usmíval se vedoucí boxerské ligy mistrů Kale Sauerland. „Chisora mi vždycky vyvede něco takového před jeho soubojem. Nejprve se na něčem domluvíme a za pár dní chce po mě víc peněz. Je to dobrý vyjednávač a má své vlastní argumenty. Před každým jeho soubojem mu dávám nové hodinky, zvyšuji odměnu, nebo mu dávám další vstupenky zdarma. Už jsem si na to zvykl.“ – Usmívá se Eddie Hearn. Každopádně Chisora odvádí skvělou práci v propagacích, protože na sebe vždy strhne pozornost a přitáhne zájem všech médií.