Eddie Hearn chce v sjednocujícím souboji dělení 50 na 50! Anthony Joshua nesouhlasí!

Menší rozepře panuje v táboře britského krále těžké váhy. Eddie Hearn je ochotný v sjednocujícím souboji přistoupit na dělení zisku rovným dílem. Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) však s tímto nesouhlasí a chce minimálně 70 ku 30.

Před několika dny se nechal Eddie Hearn slyšet, že je ochotný v případě sjednocujícího souboje slevit ze svých nároků a je připravený přistoupit na dělení zisku rovným dílem. Vítěz souboje mezi aktuálním šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a bývalým světovým šampionem Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) by tedy měl nárok na stejnou výplatu, jako majitel pásů WBA, WBO, IBF a IBO. S tím samozřejmě Joshua nesouhlasí a chce daleko větší balík peněz pro sebe.

„Nechápu, proč by mělo být dělení rovným dílem. Když jsem prohrál, tak to byla největší senzace v historii těžké váhy. Když jsem vyhrál pásy zpět, tak to byl největší návrat v historii. Chci všechno! Chci sedmdesát procent! Mám za sebou největší návrat v historii boxu. Ať mi teď někdo vysvětlí, proč bych neměl dostat sedmdesát procent.“ – Zlobil se hvězdný Brit. Jeho promotér a šéf stáje Matchroom Boxing tedy zřejmě nebude mít zrovna lehkou vyjednávací pozici.