Eddie Hearn chce uspořádat velkou akci těžké váhy!

Parker vs PriceBritský promotér Eddie hearn má v plánu 26. listopadu uspořádat velmi zajímavý galavečer těžké váhy. V hlavním zápase bude samozřejmě Anthony Joshua a jaká jsou další jména?

26. listopadu se bude v Cardifu konat galavečer boxu pro 75 tisíc fanoušků a hlavním lákadlem bude dobrovolná obhajoba pásu IBF Anthony Joshui (17-0-0, 17 KO). jeho soupeřem by měl být Bulhar Kubrat Pulev (23-1-0, 12 KO). Pulev má na svém kontě pouze jednu porážku a to od Wladimira Klitschka, který jej před dvěma lety zdemoloval v pěti kolech. Každopádně by se jednalo o skvělou prověrku před povinným zápasem s Josephem Parkerem (20-0-0, 17 KO), kterého Eddie Hearn na tomto galavečeru chce také.

Joseph Parker vs Alexander Dimitrenko

Jeho soupeřem by měl být David Price (20-3-0, 17 KO). Ovšem Parker musí nejdříve doma na Novém Zélandu porazit Alexandera Dimitrenka (38-2-0, 24 KO), tento zápas se bude konat 1. října.

Charles Martin vs Anthony Joshua

Třetí zajímavou dvojicí by byl souboj dve britských rivalů Derecka Chisory (25-6-0, 17 KO) a Dilliana Whyta (18-1-0, 14 KO). Mezi oběma borci lítají silná slova a výzvy a je velmi pravděpodobné, že se v Cardifu utkají. Chisora má ještě před sebou zápas 10. září, kdy ve Švédsku vyzve Drazana Janjanina (13-7-0, 12 KO) z Bosny.

Václav Pejsar vs David Price

Jestli se Eddie Hearnovi podaří všechny 3 zápasy dotáhnout do úspěšného konce, máme se rozhodně na co těšit. Sám promotér říká, že jasno by mělo být zhruba do 14 dní.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *