Eddie Hearn chce pro odvetu mezi Joshou a Ruizem zvolit Cardiff. Šampion má jiný názor!

Neustále dohady o tom, kde se uskuteční odveta mezi Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) a Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO), stále pokračují. Hearn chce souboj v Cardiffu, ale šampion má odlišný názor.

Je to stále ta stejná písnička a oba tábory neustále hrají přetahovanou o to, kde se uskuteční odveta. Rozhodující slovo by však podle smlouvy měla mít britská strana v čele s Eddiem Hearnem a Anthonym Joshou. To se ovšem nelíbí aktuálnímu králi těžké váhy a šampionovi organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Andymu Ruizovi. „Myslím si, že vím, kde se odveta odehraje. Zbývá nám troška papírování a vše brzy oznámíme. Cardiff je stále nejsilnějším adeptem, ale máme v možnostech dvě neutrální místa.“ – Rozpovídal se šéf stáje Matchroom Boxing, který hodně prahne po odvetě svého svěřence na domácí půdě.

„Ruiz by mohl být spokojený s těmi neutrálními místy, ale pokud se rozhodneme pro Wales, tak to bude ve Walesu.“ – Zakončil své povídání vlivný promotér. Ten si moc dobře uvědomuje, že má právo rozhodovat o tom, kde se odveta uskuteční. Devětadvacetiletý Američan s mexickými kořeny s ním však příliš nesouhlasí a odvetu na britské půdě jednoznačně odmítá. „Tato možnost nepřichází do úvahy. Samozřejmě stále probíhají diskuze mezi našimi tábory. Rád bych se vrátil do Madison Square Garden. Los Angeles, či Las Vegas by byly také dobré varianty.“ – Prohlásil kat britské hvězdy. Každopádně od souboje už uplynuly dva měsíce a už by bylo na čase oznámit termín odvety.