Eddie Hearn: Andy Ruiz bude nejstřeženějším mužem na planetě zemi!

Eddie Hearn se pro americká média rozpovídal o bezpečnosti Saúdské Arábie s ohledem na připravovanou odvetu mezi Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO) a Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO).

Aktuálního krále těžké váhy a celý jeho tým trápila v otázce chystané odvety hlavně bezpečnost Saúdské Arábie. Na klidu jim nepřidaly ani informace americké vlády, že svým občanům výhradně nedoporučují navštěvovat tuto zemi a pokud se ji rozhodnout navštívit, tak ať příliš neopouštějí hotelové prostory. Eddie Hearn, jenž se stará o celou realizaci galavečera, však všechny uklidnil. „Ruiz bude nejstřeženějším mužem na této planetě, ale bude to hlavně muž, který bude na tom nejbezpečnějším místě na světě.“ – Rozpovídal se šéf stáje Matchroom Boxing.

„Navštívil jsem Rijád a mohu říct, že je tam naprosto všechno v pořádku a pod kontrolou. Tato akce bude tou nejsledovanější na celém světě. Všechno, co si tým okolo Ruize přál, je splněno. Musíme si všichni uvědomit, že tato akce je organizovaná se svolením vlády a královské rodiny Saúdské Arábie. Všechno bude naprosto perfektně zorganizováno. Přijali jsme všechna opatření. Tato akce bude tou nejbezpečnější.“ – Dokončil své povídání zkušený britský promotér. Přece jen rozpočet sto milionů dolarů musí zabezpečit tu nejvyšší kvalitu celého večera.