Eddie Hearn : Adama Kownackého by jsme rádi podepsali!

Promotér britského krále těžké váhy a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Josuhy (22-0-0, 21 KO), Eddie Hearn, by rád podepsal kontrakt s polským bijcem Adamem Kownackim (19-0-0, 15 KO)

Polský chasník je momentálně na roztrhání. Nejen že čeká dítě se s svoji partnerkou, ale v profesionálním ringu se stal velice cenným zbožím. Aktuální světová desítka a polská jednička těžké váhy si v tomto roce expresně poradila s americkým obrem, Geraldem Washingtonem. Nyní přišel čas směřovat k těm nejvyšším metám, tedy k titulovým soubojům, což sám Kowancki několikrát avizoval. „Rádi bychom Adama přivítali v naší stáji. Jsem jeho velký fanoušek a mám toho chlapce rád. Je to skvělý boxer a stále se zlepšuje.“ – Uvedl médiím Eddie Hearn.

„Před soubojem o titul bych ho moc rád viděl ještě ve dvou duelech. S Geraldem Washingtonem předvedl nádherný výkon, ale nyní musí tento výkon zopakovat s těžšími soupeři.“ – Nastínil svoje vize britský promotér. „Ano byly jsme kontaktováni. V tomto týdnu jsme se sešel s Alem Haymonem, abychom domluvili Adamovi další zápas, který se uskuteční v květnu, nebo v červnu. Nyní s ním budeme jednat, na které stanici, nebo streamingové platformě by se rád představil. Je skvělé, že dostává tolik příležitostí.“ – Těší se společně se svým svěřencem manažer Keith Connolly.