Ebenezer Tetteh si myslí, že jej Dubois podceňuje stejně, jako Joshua podcenil Ruize!

27.9.2019 se v Royal Albert Hall střetne dvaadvacetiletá britská hvězdička těžké váhy Daniel „Dynamite“ Dubois (12-0-0, 11 KO) s neporaženým ghanským válečníkem Ebenezerem Tettehem (19-0-0, 16 KO).

Letos v dubnu se Daniel Dubois postavil do jednoho ringu s ghanským válečníkem Richardem Larteyem, kterého knockoutoval ve čtyřech kolech a nyní stojí před dalším Ghaňanem. Ebenezer Tetteh je sice až 367. mužem světového žebříčku, ale výzvu na britských ostrovech bere extrémně vážně a možná i dost osobně. Přece jen jde o největší šanci v kariéře tohoto jednatřicetiletého rodáka z Accry, ale on sám chce hlavně pomstít svého krajana.

„Jedu do Anglie, abych pomstil svého krajana Richarda Larteye. Dokončím to, co Lartey započal.“ – Rozpovídal se pro britská média Tetteh. Ten si myslí, že jej Dubois přehlíží a podceňuje. „Daniel hodně mluví o souboji s Davidem Pricem, nebo Dereckem Chisorou. Rozhodně mě přehlíží. Připomíná mi to situaci mezi Anthonym Joshou a Andym Ruizem. AJ také hodně mluvil o soubojích s Wilderem a Furym. Nakonec nepřešel ani přes Ruize, který jej potrestal za to, jak jej přehlížel a nyní já potrestám Duboise.“ – Dokončil své povídání urostlý Afričan.