Ebanie Bridges bude obhajovat světový titul v září!

Ebanie BridgesBritský promotér Eddie Hearn oznámil, že v sobotu 10. září jeho skupina Matchroom Boxing uspořádá první galavečer v Austrálii. V hlavním zápase se představí domácí novopečená světová šampiónka Ebanie Bridges!

Eddie Hearn a jeho Matchroom Boxing pořádá galavečery především ve Velké Británii a ve Spojených státech. Nicméně jsme už jeho galavečery mohli v malém množství viděli také v Uzbekistánu, Novém Zélandu, Španělsku, Itálii, Saudské Arábii, Gibraltaru, Thajsku, Monte Carlu nebo v Mexiku.

Nyní expanduje poprvé do Austrálie a galavečer se bude konat v sobotu 20. září. Přesné místo konání a karta boxerských duelů bude oznámeno v nejbližších týdnech. Nicméně Hearn odhalil hlavní tvář večera, kterou bude světová šampiónka bantamové váhy Ebanie Bridges (8-1-0, 3 KO).

Ebanie Bridges

Pětatřicetiletá australská boxerka získala světový titul organizace IBF v bantamové váze váze ve svém posledním duelu letos v březnu, když dokázala na body přetlačit argentinskou soupeřku Maria Cecilia Roman. Na domácím galavečeru se tak postaví k první obhajobě pásu.

Ebanie Bridges

Dále na galavečeru budou boxovat neporažení domácí boxeři – super lehká váha Liam Paro (22-0-0, 13 KO), těžká váha Demsey McKean (21-0-0, 13 KO) nebo pérová váha Skye Nicolson (3-0-0, 0 KO), kterou ještě čeká tuto sobotu duel na galavečeru v Cardiffu proti Uruguayce Gabriele Bouvier.