Dynamit nedal Holanďanovi sebemenší šanci!

Demolice v pravém slova smyslu. Daniel Dubois seřezal neškodného Ricarda Snijderse ve dvou kolech a pohodlně obhájil mezinárodní titul WBO! Video v článku!

29.8.2020 – BT Sport Studio, Stratford, VB
Těžká váha
Daniel Dubois vs Ricardo Snijders

To co se očekávalo se stalo také skutečností. Nizozemec Ricardo Snijders (18-2-0, 8 KO) nebyl pro neporaženého Brita žádnou překážkou a Daniel Dubois (15-0-0, 14 KO) velmi lehce obhájil titul WBO.

13ti kilogramový rozdíl mezi oběma boxery byl velmi znát. Dubois jasně dominoval, opticky vypadal dvakrát tak větší a Snijders prakticky jen ustupoval před tvrdými údery Brita.

Po dvou minutách byl Snijders po úderu na žebra v prvním počítání, za dalších 30 sekund byl znova na kolenou a deset sekund před koncem prvního kola potřetí.  V ten čas už bylo jasné, že se zápas blíží ke svému konci.

Na začátku druhého kola pustil Dubois pár tvrdých kombinací ukončených ranou na žebra a Snijders se ocitl ve čtvrtém a zároveň posledním počítání. Následně ringový Marcus McDonnell zápas raději ukončil.

Nyní se může Daniel Dubois připravovat na říjen, kdy jej čeká mega souboj s krajanem Joe Joycem (11-0-0, 10 KO). To bude prověrka pro oba neporažené boxery a bude velmi zajímavé sledovat, kdo si připíše první ztrátu v kariéře.