Dychko vs Espindola již tento čtvrtek!

Ivan DychkoDvojnásobný bronzový medailista z olympijských her Ivan Dychko má před sebou dvanáctý profesionální duel. Opět se bude jednat o slabšího soupeře a bude jím Argentinec Kevin Nicolas Espindola!

23.6.2022 – Casino Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina
Těžká váha
Ivan Dychko 🇰🇿🆚🇦🇷 Kevin Nicolas Espindola

Neporažená kazašská dvojka Ivan DYCHKO (11-0-0, 11 KO) a argentinská sedmička Kevin Nicolas ESPINDOLA (7-3-0, 2 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Jednatřicetiletý kazašský boxer Ivan Dychko si v roce 2017 přinesl mezi profesionály mnoho amatérských úspěchů. Mezi které patří dvě stříbra a jeden bronz z mistrovství světa nebo dvě bronzové medaile z olympijských her. Své kvality ukazuje i mezi profesionály, kde všechny soupeře ukončil před limitem.

Dychko ani v jednom zápase nedošel dál než do třetího kola. Nicméně nutně podotknout, jeho soupeři buď už měli nejlepší roky kariéry za sebou nebo byly spíše jen na vylepšení bilance a to je případ i jeho dalšího soupeře, kterým je pětadvacetiletý Argentinec Kevin Nicolas Espindola. Ten čistě boxuje jen v ratingových zápasech v domácím prostředí.

Ivan Dychko

Bývalý sparingpartner Wladimira Klitschka, Tysona Furyho nebo Deontaye Wildera je tak opět velkým favoritem a očekává se, že si připíše další a velmi rychlé vítězství. Nicméně slibuje, že jakmile vyhraje, bude vyhlížet už titulové bitvy. „Měl jsem skvělou amatérskou kariéru a moje bilance mezi profesionály ukazuje, že mám nejen technické dovednosti, ale také velmi tvrdé údery. Nyní jsem připraven na velké zápasy a jakmile se vypořádám s Espindolou, budu už hledat jen velké souboje“. řekl Dychko