Dychko se vrací po dvouleté pauze, ale soupeř zamrzí!

Bronzový olympijský medailista z Ria a Londýna Ivan Dychko se po dvouleté pauze vrací do ringu. Příští měsíc vyzve ruského veterána Denise Bakhtova!

Červenec 2021 – Almaty, Kazachstán
Těžká váha
Ivan Dychko vs Denis Bakhtov

Neporažená kazašská jednička Ivan DYCHKO (9-0-0, 9 KO) a ruská sedmnáctka „Darth Vader“ Denis BAKTOV“ se utkají v zápase vypsaném na osm kol!

Kazašská hvězda Ivan Dychko byl coby amatérský boxer dvakrát stříbrný a jednou bronzový na mistrovství světa a dva bronzy má také z olympijských her. Mezi profíky přešel v roce 2017 a všech devět dosavadních duelů vyhrál před limitem.

Ivan Dychko

Ukrajinec naposledy boxoval před dvěma lety, když na galavečeru ve Spojených státech knockoutoval ve druhém kole domácího bijce Nate Heavena. Dychko od té doby neboxoval a aktuálně je sparingovým partnerem šampióna Tysona Furyho, kterého opět připravuje na titulovou bitvu.

Do ringu si vybral jednačtyřicetiletého krajana boxujícího pod ruským pasem Denise Bakhtova, který nevyhrál od roku 2015 a chodí sbírat jednu porážku za druhou. Kdo tedy čekal, že uvidí 206cm vysokého Kazacha ve větším zápase bude opět zklamán.