Dychko opět připravuje Furyho!

Bronzový olympijský medailista z Ria a Londýna Ivan Dychko se opět připojil k týmu světového šampióna Tysona Furyho a bude ho připravovat na třetí střetnutí s Deontayem Wilderem!

24.7.2021 – Allegiant Stadium, Las Vegas, USA
Těžká váha
Tyson Fury vs Deontay Wilder 3

Neporažená britská a světová jednička Tyson FURY (30-0-1, 21 KO) a americká jednička a světová trojka “The Bronze Bomber” Deontay WILDER (42-1-1, 41 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

206 cm obři Tyson Fury a Ivan Dychko se opět připravují spolu. Nejdříve se spolu připravovaly v Hollywoodu, když se měl Fury původně utkat s Anthony Joshuou. Nyní se přesunuly do Miami, kde bude Dychko světového šampióna připravovat na třetí duel s Deontayem Wilderem.

Kazašská hvězda Ivan Dychko (9-0-0, 9 KO) byl coby amatérský boxer dvakrát stříbrný a jednou bronzový na mistrovství světa a dva bronzy má také z olympijských her. Mezi profíky přešel v roce 2017 a všech devět dosavadních duelů vyhrál před limitem.

Kazach naposledy boxoval před dvěma lety, když na galavečeru ve Spojených státech knockoutoval ve druhém kole domácího bijce Nate Heavena. Dychko od té doby neboxoval a čeká se, kdy ohlásí další duel.