Dvořák uškrtil Kolumbijce v prvním kole!

David Dvořák na UFC Fight Night 188 řádil! Již v prvním kole dokázal narychlo povolaného Kolumbijce Juancamila Ronderose uškrtit a připsal si již třetí výhru v UFC! Video v článku!

22.5.2021 – UFC Apex, Las Vegas, USA
Catchweight 58,2 kg
David Dvořák vs Juancamilo Ronderos

Český bijec David Dvořák se měl původně utkat s Brazilcem Raulianem Paivou, jenže Brazilec musel ze zápasu kvůli nesplněné váze odstoupit a nahradil ho narychlo povolaný neporažený Kolumbijec Juancamilo Ronderos.

Dvořák od první minuty zápasu jasně dominoval a pomalu si Ronderose rozebíral. Po po dvou minutách úvodního kola dokázal Kolumbijce dostat na zem a uškrtit ho.

Pro českého zápasníka to byla již třetí výhra v nejprestižnější organizaci do které vlétl v březnu 2020, kdy i přes krátkou dobu na přípravu zvládl jako první Čech vyhrát premiérový zápas. A co víc, vítězstvím nad Brazilcem Bruno Silvou se probojoval do TOP 15 žebříčku muší váhy. Následně 19. září 2020 se na UFC Fight Night 178 postavil proti silnému Američanovi Jordanovi Espinosovi. Dvořák favorizovaného amerického bojovníka jasně vybodoval 3x 30:27 a připsal si tak velmi důležitou výhru.