Dulorme chce zpět do bojů o titul mistra světa. Quillin si to rozdá s Angulem!

Hodně zajímavý galavečer se odehraje v kalifornském Bakersfieldu, kde se představí dva bývalý světový šampioni a jeden neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa. Kdo se vrátí zpět do hry o tituly? To se dozvíme již tento víkend.

Thomas Dulorme (24-3-1, 16 KO) vs. Terrel Williams (18-0-0, 13 KO) – Střet světové sedmnáctky a světová osmaosmdesátky welterové váhy má jasného favorita a tím je devětadvacetiletý rodák z Guadeloupe, Thomas Dulorme. Ten se k titulové šanci dostal jen jednou a ke vší smůle zrovna s fenomenálním Crawfordem, byť tehdejšího šampiona lehké váhy trápil (po pěti kolech byl souboje relativně vyrovnaný 2x 48-47 pro Crawforda a 47-48 pro Dulormeho), ten jej nakonec ukončil v šestém kole. Následovala bodová prohra s Ugasem a remízový duel s Jessiem Vargasem. Nyní se po roce vrací Dulorme do ringu a pokusí se restartovat svoji kariéru. Ideálně se chce opět přiblížit titulovým šancím. To se mu pokusí překazit pětatřicetiletý Američan, Terrel Williams.

Peter „Kid Chocolate“ Quillin (34-1-1, 23 KO) vs. Alfredo „Perro“ Angulo (25-7-0, 21 KO) – Fanouškům se na tomto galavečeru představí i dva veteráni super střední váhy. Šestatřicetiletý Quillin již jednou šampionem byl. V roce 2012 porazil prozatímního šampiona WBO Hassana N’Dam N’Jikama a stal se právoplatným šampionem střední váhy. Následně svůj pás třikrát obhájil a dokonce i proti nejlepšímu českému boxerovi, Lukáši Konečnému. Jenže při roční neaktivitě o svůj titul přišel a v další titulové bitvě o pás WBA jej v prvním kole brutálně knockutoval kamarád, Daniel Jacobs. Na dva roky se rodák z Chicaga odmlčel a nyní je zpět a chce opět do velké hry o tituly. Proti němu se v sobotní noci postaví další ostřílený matador, Alfredo Angulo. Sedmatřicetiletý Mexičan byl také v letech 2009-2010 prozatímním šampionem WBO v super welterové váze. Jenže v posledních šesti letech dokázal vyhrát pouhé tři duely z osmi.