Duhaupas vs Miller v eliminatoru WBA!

Johann Duhaupas vs Jarrell MillerJohann Duhaupas a Jarrell Miller se utkají v eliminatoru organizace WBA. Vítěz vyzve vítěze duelu Manuel Charr vs Fres Oquendo! Video a galerie z tiskové konference.

28.4.2018 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Johann Duhaupas vs Jarrel Miller
Francouzská jednička a světová čtrnáctka „Reptile“ Johann DUHAUPAS (37-4-0, 24 KO) a americká neporažená trojka a světová devítka „Big Baby“ Jarrell MILLER (20-0-1, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě v eliminatoru WBA!

Johann Duhaupas naposledy zápasil loni 14. prosince na domácí francouzské půdě, když se utkal o mezinárodní titul WBA s krajanem Newfelem Ouatahem (15-2-0, 8 KO). Zápas měl jasný průběh ve kterém dominoval Duhaupas a soupeř již nenastoupil do devátého kola.

Jarrell Miller dokázal loni 11. listopadu v ostře sledovaném zápase zničit technickým knockoutem polského vikinga Mariusze Wacha (33-3-0, 17 KO) v devátém kole a posunul se tak do první desítky světového ratingu.

Nyní se Duhaupas a Miller utkají v eliminačním souboji WBA a vítěz získá právo bojovat o standardní pás této organizace. Aktuálním držitelem je „Diamond Boy“ Manuel Charr, který má před sebou první obhajobu 4. května proti veteránovu Fresovi Oquendovi.