Ducár vs Procházka o český titul!

Vasil Ducár vs Marek ProcházkaVe Znojmě se schyluje k velké titulové bitvě. Nejlepší český boxer napříč váhami Vasil Ducár se střetne již tento pátek s Markem Procházkou o český titul ČUBP v křížové váze! Přímý přenos na OktagonTV!

10.6.2022 – Nevoga aréna, Znojmo, ČR
Křížová váha
Vasil Ducár vs Marek Procházka
Přímý přenos na OktagonTV!

Česká jednička Vasil DUCÁR (10-5-1, 9 KO) a česká čtyřka „Optimus“ Marek PROCHÁZKA (10-4-1, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český titul ČUBP (Česka Unie Boxerů Profesionálů)! 

Dvaatřicetiletý Vasil Ducár je aktuálně nejlepším českým boxerem napříč váhami a ve světovém žebříčku mu patří 52. pozice. Vasil má velké zkušenosti z titulový zápasů. Naposledy letos v březnu vyzval o Interkontinentální pás organizace WBA  kubánskou hvězdu Mike Pereze.

Skvělému Perézovi však dokázal vzdorovat 10 tvrdých kol. Nyní se po necelém roce opět představí domácím fanouškům a bude obhajovat Český titul ČUBP, který získal v prosinci 2020 na galavečeru v Pražské Lucerně, kde ve třetím kole ukončil českou dvojku Václava Pejsara.

Vasil Ducár vs Václav Pejsar

Pás se mu pokusí sebrat stejně starý Marek Procházka, který má nespočet úspěchů v kickboxu a jako profesionální boxer dokázal v roce 2017 získat Mezinárodní titul menší organizace UBO. Marek si letos připsal na své konto již dva duely, nejprve v únoru vybodoval Jiřího Krejčího a naposledy v březnu prohrál v Německu v prvním kole s neporaženým Huseyinem Cinkarou.

Znojemský ring

Na galavečeu vystoupí celá plejáda předních českých boxerů a můžeme se těšit na taková jména jako Vladimír Lengál, Pavel Polakovič, Dominik Musil, Jiří Svačina nebo Tomáš Bezvoda. Lengál bude bojovat o Český titul v super velterové váza s Richardem Walterem.


Mallpay Proboxing