Ducár vs Pejsar v odvetě o český titul v křížové váze!

Vasil Ducár vs Václav PejsarVasil Ducár se 6. srpna popere v Anglii o Evropský titul IBF s
Jordanem Thompsonem a bez ohledu na výsledek se postaví na konci září k odvetě s Václavem Pejsarem o český titul!

30.9.2022 – TJ Lokomotiva, Plzeň, ČR
Křížová váha
Vasil Ducár vs Václav Pejsar 2
Přímý přenos na OktagonTV!

Český šampión křížové váhy Vasil Ducar (11-5-1, 10 KO) bude v sobotu 6. srpna bojovat v Sheffieldu o Evropský titul organizace IBF. Jeho soupeřem bude neporažený domácí boxer Jordan Thompson (13-0-0, 11 KO). Nyní oznámili promotéři z Patron Boxing, že bez ohledu na výsledek uvidíme Ducára i na domácí scéně a to hned 30. září.

Ducár bude na galavečeru v Plzni obhajovat český titul ČUBP, který získal v prosinci 2020 právě nad Václavem Pejsarem (20-13-0, 15 KO). Tehdy předvedl v pražské Lucerně naprosto dominantní výkon a Pejsara ukončil již ve třetím kole. Pás letos v červnu poprvé obhájil, když ve dvou kolech vyprovodil Marka Procházku.

Vasil Ducár vs Václav Pejsar

Na druhé straně Václav Pejsar je bývalým českým šampiónem těžké váhy a nově také šampiónem váhy Bridgerweight, když na galavečeru v Ústí nad Labem vybodoval v odvetě Pavla Šoura a završil tak vzájemnou trilogii.

Vasil Ducár si na vítězství hodně věří a bere obhajobu pásu jako samozřejmost. Na druhé straně Václav Pejsar přiznal, že mu první duel příliš nesedl a odveta bude o něčem jiném. Zároveň by se chtěl stát dvojnásobným českým šampiónem držet titul ve dvou váhových kategoriích.

Vasil Ducár vs Václav Pejsar

Na galavečeru uvidíme spoustu zajímavých duelu. Martin Parlagi, Lukáš Fajk, Daniel Vítovec, Miroslav Gorol, Aleš Makovec, Tadeáš Růžička a další. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma OktagonTV v rámci svého předplatného.

 

Vasil Ducár vs Václav Pejsar