Další český lev vyráží do boje za hranice vlasti. Ducár vycestuje do Francie na duel s Lofidim!

Aktuální světová sedmadvacítka a česká jednička křížové váhy Vasil Ducár (8-1-1, 7 KO) se střetne 16.11.2019 na francouzské půdě s domácím borcem a držitelem titulu WBC Francophone Hervem Lofidim (12-3-0, 5 KO).

16.11.2019 – Palais des Sport Marcel Cerdan, Francie
Křížová váha
Vasil Ducár vs Herve Lofidi
Česká jednička Vasil DUCÁR (8-1-1, 7 KO) a francouzská trojka Herve LOFIDI (12-3-0, 5 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o titul WBC Francophone!

Devětadvacetiletý rodák ze Znojma naprosto vlétl do světa profesionálního boxu, jako tajfun a tuzemské fanoušky pravidelně krmí kvalitními souboji. Koncem června minulého roku hodně sporně remizoval s Vladimírem Řezníčkem v bitvě o český titul, aby o tři měsíce později zcela šokoval svět.

Ve francouzském Lille totiž před limitem zdolal neporaženého domácího borce Samuela Kadjeho a přivlastnil si uvolněný mezinárodní titul WBF. O necelý rok později přilétla další nabídka, která se zkrátka neodmítá.

Šampion IBO křížové váhy Kevin „The KO Kid“ Lerena (24-1-0, 11 KO) si vybral českého válečníka za vyzývatele a Ducár rozhodně ostudu neudělal. Na horké jihoafrické půdě sice jasně padl na body v poměru 119-109, 117-111 a 120-108, ale o dva roky mladšímu domácímu miláčkovi místy hodně zatápěl.

BC BigBoard Praha

Nyní jej čeká další velká výzva v podobě zahraničního souboje a opět bude ve hře menší verze pásu jedné z nejdůležitějších organizací. Ducár se totiž střetne 16.11.2019 na francouzské půdě s domácím borcem a aktuální světovou dvaašedesátkou Hervem Lofidim o titul WBC Francophone. Vykrade český válečník opět zemi galského kohouta? My pevně věříme, že ano a držíme Vasilovi palce.