Ducár má před sebou další titulovou bitvu!

Rozicki vs DucarČeská jednička napříč vahami Vasil Ducár má před sebou další titulovou výzvu. V září vyzve neporaženého stříbrného šampióna WBC, Kanaďana Ryana Rozickiho!

11.9.2021 – Centre 200, Sydney, Kanada
Křížoví váha
Ryan Rozicki vs Vasil Ducár

Neporažení kanadská jednička a světová dvacítka „The Bruiser“ Ryan ROZICKI (13-0-0, 13 KO) a česká jednička a světová jednapadesátka Vasil DUCÁR (9-4-1, 8 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový stříbrný titul organizace WBC!

Šestadvacetiletý kanadský bijec světový titul v květnu 2019, když ve třetím kole knockoutoval amerického boxera Shawna Millera. Loni v únoru pás poprvé obhájil, když si do ringu pozval českého tvrďáka Vladimíra Řezníčka. Český boxer však dokázal vzdorovat šampiónovi pouhá tři kola než jej ukončil.

Rozicki si letos už jednu výhru připsal, když se utkal na dubnovém galavečeru s krajanem Sylverou Louisem o kanadský titul NABA. Šampión opět dominoval a v šestém kole Louise ukončil. Nyní má před sebou druhou obhajobu světového titulu a pozval si nejlepšího českého boxera Vasila Ducára.

Jednatřicetiletá Ducár má v držení český titul, který získal loni v prosinci na galavečeru v pražské Lucerně, kde ve třetím kole ukončil očekávanou bitvu s Václavem Pejsarem. Letos v březnu vyzval ve Wembley domácího Chrise Billama-Smitha o Kontinentální titul WBA. Zápas však na body prohrál a nyní by si chtěl spravit chuť.