Dubois vyzve šampióna WBA Bryana!

Britský ranař Daniel Dubois se utká poslední srpnovou neděli na galavečeru v Clevelandu s úřadujícím šampiónem organizace WBA Trevorem Bryanem!

29.8.2021 – Rocket Mortgage FieldHouse, Cleveland, USA
Těžká váha
Daniel Dubois vs Trevor Bryan

Britská sedmička a světová třiadvacítka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (16-1-0, 15 KO) a neporažená americká šestka a světová dvaatřicítka Trevor BRYAN (21-0-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o klasický světový titul organizace WBA!

Třiadvacetiletý Dubois se vrátil mezi šestnáct provazů letos v červnu po loňské porážce s krajanem Joe Joycem. Jeho soupeřem byl Rumun Bogdan Dinu, kterého seřezal ve dvou kolech a získal prozatímní světový titul WBA.

Nyní vyzve šampióna organizace Trevora Bryana. Ten získal pás WBA letos v lednu po dosti velkých změnách soupeřů a prapodivných smlouvách promotéra Dona Kinga nad veteránem Bermane Stivernem, kterého ukončil v jedenáctém kole.

Na galavečeru vystoupí také nejmladší boxer z klanu Fury a to dvaadvacetiletý Tommy. Hlavním duelem večera bude samozřejmě velmi očekávaný souboj Jake Paul vs Tyron Woodley, které čeká osmikolová bitva.